סטיילינג אישי וייעוץ מלתחה

/סטיילינג אישי וייעוץ מלתחה
סטיילינג אישי וייעוץ מלתחה 2017-07-12T19:57:16+00:00

Photo of woman with coffee cup for Joy for You campaign

קים מרוז היא בעלת דיפלומה בסטיילינג אישי ממכללת שנקר, בית הספר הגבוה להנדסה ועיצוב.

אחרי שנים של עבודה כמעצבת גראפית ומתן ייעוץ לחבריי בענייני אופנה, הפכתי את התחביב למקצוע. היום אני מציעה שירותי סטיילינג אישי שכוללים את סידור המלתחה, התאמה ורכישה של פריטי לבוש וטיפים לשדרוג ההופעה.

המומחיות שלי היא להקשיב, להתבונן ולהבין מה הסגנון הייחודי והטעם האישי שלך, שהוא מעבר לכל אופנה מתחלפת. הייעוץ מבוסס על התאמה למבנה הגוף, לגווני העור והשיער ולאורח חייך.

זהו תהליך מרענן ומהנה, המשולב לפעמים בתפנית וחידוש בחיים.

הייעוץ נעשה באווירה נעימה ורגועה. אשמח אם תצרו קשר לפרטים נוספים. קראו עוד בפייסבוק.
“האופנה מתחלפת, אבל הסטייל הוא נצחי” (איב סן-לורן).


מכתב המלצה:

זכיתי להכיר את קים מרוז לראשונה לפני מספר שנים דרך עבודתה כמעצבת אתרי אינטרנט. התרשמתי מעבודתה וממנה ושמרתי איתה על קשר.

לאחר מכן היא הציעה את שרותיה לעזור לי במלתחה. קודם עברנו יחד על כל הביגוד הישן שלי: מיינו דברים טובים יותר ופחות, צבעים מתאימים, סגנון ונוחיות. נהנתי מההערות המקצועיות, העצות הפרקטיות והערכתי את היכולת שלי להדריך ולכיוון בסבלנות ונועם הליכות. לאחר מכן יצאנו יחד לקניות; היא עזרה לי למצוא חנויות מתאימות, דגמים מתאימים – ומחירים שהתאימו לי.

בסופו של דבר סיימנו עם בגדים מחודשים וחדשים — והרגשה מצוינת. בעזרת קים הצלחתי להיפרד מבגדים שהמון זמן סתם תפסו לי מקום בארון והוספתי פריטים שאני נהנת מהם יום יום. הסיפוק כפול: עשיתי סדר בדברים שהצטברו לי עם השנים וגם קניתי בהדרכתה בגדים חדשים שיצרו לי מלתחה חדשה.

אני ממליצה בחום להתייעץ עם קים ולהיעזר בה לרענון וקניית ביגוד מתאים לך ולאורח החיים שאתם בוחרים.

ד”ר לורה ורטון
ירושלים